At school, we were making Persuasive Ads and this is mine about refrigerators, and for the low low price of $5.00, you can get the new YEET fridge. I learnt how to make a gif and put noise on a slide also I want to learn how to make an actual ad next time I do this
No comments:
Post a Comment